Nasıl İstiyorsan Öyle Olsun !

Dijital Baskıda Çözüm Ortağınız Olmak İçin

Bizimle İletişime Geçin...

  • T-shirt Baskı

T-shirt Baskı

1- T-shirt (Tişört) Baskı

 

Kaliteli Baskı: Tisho nun kullandığı baskı yöntemi şu an Dünya’daki en yeni baskı teknolojisi olan “Breathing Print” yani Nefes Alabilen Baskı teknolojisidir. Kumaşlanan bütünleşen bu baskı yöntemi oldukça şık görünümlü, yıkamaya karşı çok dayanıklıdır. Yani bildiğiniz birkaç yıkamadan sonra çatlayan plastik yapıştırma baskılardan veya ürün üzerinde çamur gibi duran sıvama boya baskılardan çok farklıdır. Bu nedenle Tisho’yu bir defa tecih eden binlerce kişi bu baskı kalitesini gördükten sonra sadece Tisho ürünlerini giyebilmektedir.

Ayrıca kullandığımız baskı yöntemi, hem sizin hem de çocuklarınızın kullanabileceği, sağlığa hiçbir zararı olmayan ve doğa dostu yöntemlerle uygulanmaktadır.(Qeko-tex Standart 100 Certificate)

 

2- Kumaş

 

Kaliteli Kumaş: Tişört, Kapşonlu gibi Tisho ürünlerinin tamamı 1.sınıf Penye Kumaş kullanılarak üretilmektedir. Bu kumaş şu anda kullanılan en kaliteli pamuktan imal edilen iplik kullanılarak yapılır. Kumaş üretim sırasında uyguladığımız özel işlemlerle yıkama sonrası çekme ihtimali hemen hemen sıfıra düşürülmüştür. Yakada kullanılan özel ribana ise yüksek sıcaklıkta dahi kendini salmayacak ve yakanın bir tarafına kaymasını engelleyecek şekilde üretilmiştir.

 

3- Kalıp

 

Detaylandırılmış Kalıp Modelleri: Tisho Ürünlerinde 2 tür kalıp vardır. Birincisi Basic tabiri edilen ve standart ürünler, diğeri de spor (fit) kesim ürünlerdir. Fit kesim ürünlerde vucüdünuza tam uyum sağlanabilmesi için çok ince hatlar ve geçişler bulunmaktadır. Bu kalıp modelini giydiğinizde, ürünün özel terzide sizin için yapılmış gibi oturduğunu görürsünüz.

 

4- İşçilik

 

Özenli ve deneyimli işçilik: Tisho Ürünlerinde 2 tür kalıp vardır. Birincisi Basic tabiri edilen ve standart ürünler, diğeri de spor (fit) kesim ürünlerdir. Fit kesim ürünlerde vucüdünuza tam uyum sağlanabilmesi için çok ince hatlar ve geçişler bulunmaktadır. Bu kalıp modelini giydiğinizde, ürünün özel terzide sizin için yapılmış gibi oturduğunu görürsünüz.

 

Promosyon Tanıtım Ürünlerimiz

 

- Kupa Baskı

- T-shirt Baskı

- Magnet Baskı

Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin

Form veya Whatsapp Üzerinden Ulaşın !

veya